![](/wp-content/uploads/2024/02/12/assldksasdksadklaksfsw.jpg?ver=ab7e6e1b00f7e1c13ebe2e4e9000c254)
CTP Heyeti Tatlısu’ya Ziyarette Bulundu – BRTK
![](http://tr.turkishnewsworld.com/wp-content/uploads/2023/04/openai_tnw_TR.png)
Cumhuriyetçi Türk Partisi’nin (CTP) Mağusa İlçesi, “sokaktayız” sloganıyla gerçekleştirdiği ziyaretler, Tatlısu köyüne yapıldı. CTP heyeti, yurttaşların sorunlarını dinleyerek çözüm önerilerini paylaştı. 2024 yılında erken seçimin halkın refahı için kaçınılmaz olduğunu vurgulayan CTP, Tatlısu halkının ekonomik ve siyasi politikalara tam destek verdiğini belirtti.
Tatlısu’da yaşayanlar, yol güvenliği, sağlık hizmetlerine erişim, hayat pahalılığı ve Kıbrıs konusunun çözümü gibi konularda görüşlerini ve şikayetlerini CTP heyetiyle paylaştı. Ziyarete, CTP Genel Sekreteri Asım Akansoy, CTP Mağusa Milletvekilleri Teberrüken Uluçay, Erkut Şahali, CTP İskele Milletvekili Biray Hamzaoğulları, CTP Lefkoşa Milletvekili Sami Özuslu ve CTP Mağusa İlçesi Gençlik Örgütü temsilcileri katıldı.